Warunki użytkowania i polityka prywatności

1. Wprowadzenie

Zawartość tej strony tworzy  wielu braci i sióstr. Zajmowanie się Słowem Bożym jest dla nas bardzo istotną sprawą. Myśli opublikowane w różnych opracowaniach są rezultatem naszych wspólnych rozmów o Piśmie Świętym.

Zgodnie z biblijną koncepcją kościoła, nie mamy przywódcy, ale odpowiedzialność za to, w co jako wspólnota wierzymy, niesiemy wszyscy razem. To, co wspólnie rozpoznaliśmy o Bogu, spisali pojedynczy bracia i siostry. Z tego powodu w naszych opracowaniach nie znajdują się nazwiska konkretnych autorów.

Oczywiście nie chcemy pozostać anonimowi. Stworzyliśmy tę stronę z zamiarem nawiązania kontaktu z każdym, kto szczerze szuka Boga.

2. Warunki użytkowania

Opracowania opublikowane na tej stronie internetowej mogą być jak najbardziej wykorzystywane do osobistego studiowania i dyskusji w grupach. Myśli i wnioski zawarte w każdym opracowaniu stanowią spójną całość. Dlatego zachęcamy do przeczytania każdego tekstu w całości, aby uniknąć nieporozumień.

2.1 Wykorzystywanie treści do celów prywatnych

Czytelnik ma prawo pobierać, zapisywać, drukować, kopiować i rozpowszechniać (udostępniać innym osobom) opracowania na tej stronie w pełnej, niezmienionej formie do użytku prywatnego, niekomercyjnego i pod warunkiem podania źródła: https://www.chrzescijanie.info.pl.

2.2 Wykorzystywanie treści do celów publicznych

Aby zapobiec sprzecznemu z zamysłem korzystaniu z naszych tekstów do celów, z którymi się nie identyfikujemy, prosimy o wysłanie do nas e‑maila z prośbą o zgodę na wykorzystanie jakiejkolwiek części tej strony w publikacji, transmisji publicznej, wykładach publicznych lub na innej stronie internetowej. Nasz adres e‑mail znaleźć można na stronie Napisz do nas.

2.3 Linki

Zgadzamy się na zamieszczanie odsyłaczy do naszej strony głównej lub dowolnej podstrony (opracowania) na innych stronach internetowych. Jednocześnie chcemy podkreślić, że nie ponosimy odpowiedzialności za zawartość stron zawierających linki do naszej witryny i nie deklarujemy tym samym automatycznej aprobaty ich treści.

Nasza strona zawiera także linki do stron internetowych będących własnością osób trzecich. Podając te linki, niekoniecznie popieramy lub zgadzamy się z zawartością stron, do których prowadzą linki.

3. Polityka prywatności i ochrona danych

Polityka prowadzenia naszej strony internetowej jest zgodna z wymogami Europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Korzystanie z naszej strony internetowej nie wymaga podania żadnych danych osobowych. Nie rejestrujemy geoinformacji użytkowników (informacji o ich lokalizacji geograficznej) ani nie monitorujemy ich w żaden inny sposób. Nie umieszczamy plików cookie w przeglądarkach użytkowników, za wyjątkiem tych, które Google Analytics wykorzystuje do analizy ruchu na naszej stronie (patrz punkt 3.2).

3.1 Wiadomości e‑mail od użytkowników

Każdemu zależy na sumiennym obejściu się z informacjami o jego życiu osobistym i danymi osobowymi. Doceniamy zaufanie osób zwracających się do nas za pośrednictwem e‑maili i czujemy się zobowiązani do należytego i poufnego traktowania takich informacji. Kontaktując się z nami na piśmie, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie Państwa danych osobowych (w tym adresu e‑mail, adresu pocztowego, numeru telefonu itp.) w celu korespondencji z Państwem. Zgoda ta może być w każdej chwili odwołana na piśmie (np. e‑mailem), a my niezwłocznie usuniemy Państwa dane i wiadomości. Oczywiście nie przekazujemy żadnych danych osobowych użytkowników stronom trzecim, jak i nie wysyłamy osobom, które napisały do nas, spamu czy newsletterów, ani nie umieszczamy ich na listach mailingowych.

3.2 Analiza ruchu internetowego

Nasza witryna korzysta z bezpłatnej wersji Google Analytics, narzędzia do analizy statystyk serwisów internetowych firmy Google Inc. jako strony trzeciej. Opis usługi i wskazówki dotyczące ochrony prywatności można znaleźć na stronie http://www.google.com/analytics.

Google Analytics rejestruje i analizuje ruch na naszej stronie internetowej. Analizę wykorzystujemy wyłącznie do optymalizacji i rozwoju naszej strony internetowej. Parametry pracy Google Analytics ustawiliśmy w sposób zgodny z europejskimi przepisami o ochronie danych osobowych (RODO): anonimizacja adresu IP jest włączona i nie gromadzi się żadnych danych osobowych.

Użytkownik może zrezygnować z gromadzenia danych Google Analytics na potrzeby analizy ruchu internetowego poprzez wyłączenie skryptów i plików cookie obsługiwanych przez Google w preferencjach przeglądarki użytkownika. W ten sposób można jednak wyłączyć również inne funkcje na naszej stronie internetowej, takie jak formularz kontaktowy na stronie Napisz do nas. Wiadomość e‑mail wysłać można nam także bez użycia formularza pisząc na podany tam adres.

4. Cytaty biblijne

O ile nie podano inaczej, wszystkie cytaty wzięte z: BIBLIA TYSIĄCLECIA, WYDANIE IV.

Przewiń do góry ↑